Lekcja kleksografii w 4b

  • 0

Lekcja kleksografii w 4b

Wszyscy jesteśmy zgodni, że pan Kleks był niezwykłym nauczycielem, a lekcja kleksografii, którą prowadził, na pewno spodobałby się wielu uczniom naszej szkoły. I my postanowiliśmy zrobić sobie taką lekcję i pobawić się w tworzenie kleksów. Efektem naszej pracy były bardzo ciekawe plamy z atramentu, które pobudziły wyobraźnię uczniów klasy 4b do napisania interesujących opowiadań w zeszycie. Na lekcji kleksografii mieliśmy także możliwość przebrania się według własnego pomysłu. To były ciekawe zajęcia, a wypracowania uczniów klasy 4b udowodniły, że mamy naprawdę bogata wyobraźnię!


Nasze Newsy

CZORSZTYN 2018- dzień 5

CZORSZTYN 2018- dzień 4

CZORSZTYN-dzień 3

Chcecie bajki? Oto bajka!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn