Maj na Paryskiej KOCHAMY NASZE MAMY :)

  • 0

Maj na Paryskiej KOCHAMY NASZE MAMY :)

Miesiąc maj był bardzo słoneczny, więc spędzaliśmy dużo czasu na świeżym powietrzu. Nie zapomnieliśmy jednak,  że 26 maja wszystkie mamy obchodziły swoje święto. Przygotowaliśmy laurki i prezenty a na naszej świetlicowej gazetce pojawiły się kwiaty dla mam i wielkie serce, w którym każde dziecko wpisało imię swojej mamy. Na boisku szkolnym obok ogródka klasy IIIa „kwitnie” przedsiębiorczość. Powstały sklepy, w którym chłopcy „sprzedają” mleko i wodę. Dziewczynki zaś oprócz napojów oferują masaż i losy loterii. Piękne zdjęcia wykonała Laura z klasy IIIb. W maju imieniny świętowała też Zosia, częstując wszystkich cukierkami a tata Basi i Eli z okazji swoich urodzin przyniósł pyszne ptysie z bitą śmietaną. Dziękujemy :).

 


Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn