PRASKIE CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE-MAMY MEDAL

  • 0

PRASKIE CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE-MAMY MEDAL

W czwartek 22 września b.r. Nasza Szkoła wzięła udział w Mityngu Lekkoatletycznym, organizowanym przez dzielnicę Praga Południe w Z.S. im.A.Osieckiej w Warszawie. Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie klasy 1G:

-Olga Ewertyńska

-Krzysztof Galla

-Tomas Gawin

-Ola Piasta

-Dominika Visan

Startowali w takich dyscyplinach, jak: biegi krótko i długodystansowe, rzut piłeczką palantową i skok w dal.

Olga Ewertyńska, jak co roku, stanęła dwa razy na podium. Zajęła 1 miejsce w biegu na 300m i 3 miejsce w biegu na 100m.

Inni zawodnicy nie stanęli na podium, ale przez całe zawody Godnie Reprezentowali Naszą Szkołę.

Wszystkim serdecznie dziękujemy, a Oldze w szczególności, że od pierwszej klasy podstawowej chce i daje z siebie wszystko podczas startów i zawsze dzięki niej cały stadion może usłyszeć o Społecznej Szkole z Paryskiej 25!

 


Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn