Projekt Pearson and BBC Live Classes

  • 0

Projekt Pearson and BBC Live Classes

30.01 uczniowie klasy 5a i 6a mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowej lekcji języka angielskiego – live class. Międzynarodowe lekcje na żywo poprowadził Rob Dean. Uczniowie klasy 5a rozmawiali na temat interesujących miejsc na świecie z uczniami z Litwy, Ukrainy, Rosji, Chorwacji a nawet Australii. Uczniowie z klasy 6a mieli okazję usłyszeć i zobaczyć rówieśników między innymi z Chorwacji, Bośni i Hercegowiny i Łotwy. Live Class okazała się wspaniałym doświadczeniem. W kolejnych tygodniach skupimy się na wykonaniu pracy domowej, którą zadał nam Rob Dean – nakręcimy film o miejscach wartych odwiedzenia w Warszawie.


Przekaż 1 Procent!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn