Sukces naszych uczniów podczas XXII Międzyszkolnego Konkursu Poezji Angielskiej „THE MARCH HARE”

  • 0

Sukces naszych uczniów podczas XXII Międzyszkolnego Konkursu Poezji Angielskiej „THE MARCH HARE”

Miło nam poinformować, że Krysia Agnihotri, Maja Syropolska oraz Gabrysia Raczyńska reprezentowały naszą szkołę podczas XXII Międzyszkolnego Konkursu Poezji Angielskiej „THE MARCH HARE”, który odbył się w sobotę, 9 marca w siedzibie Społecznej Szkoły Podstawowej nr 30 i Społecznego Gimnazjum nr 5.

Maja i Gabrysia prezentowały wiersze w kategorii „ENGLISH POETRY WISE OWLES”. Za swój występ Maja otrzymała wyróżnienie 2 stopnia. Recytacja Gabrysi została oceniona przez Jury jako najlepsza i to właśnie Gabrysi została przyznana pierwsza nagroda w konkursie.

Krysia wystąpiła w kategorii „POEMS FOR CHILDREN – CREEPY CRAWLIES ” i zdobyła wyróżnienie 3 stopnia.

Gratulujemy naszym uczniom rewelacyjnych osiągnięć, odwagi, świetnego przygotowania i wyśmienitych prezentacji!!!


Przekaż 1 Procent!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn