ŚWIĘTO SASKIEJ KĘPY – dzień 2 – 19.06.2016

ŚWIĘTO SASKIEJ KĘPY – dzień 2 – 19.06.2016

W niedzielę, podczas drugiego dnia Dni Pragi Południe Szkoła Podstawowa jak i Gimnazjum mieli okazję zaprezentować swoje szkoły w inny sposób.

Uczniowie wraz z nauczycielami (p. Katarzyną Kabzińską, p. Olą Zalewską oraz p. Ewą Wojtaszewską) stworzyli namiot nauk ścisłych, promujących w/w szkoły i pokazujące nasze metody pracy, jak i różne ciekawostki z dziedzin takich jak: fizyka, matematyka, geografia i chemia.

Uczniowie stworzyli też kącik malowania twarzy dla młodszych kolegów. W rolę “kosmetyczki” wcieliła się Natalia z kl IIIg. Za co bardzo dziękujemy

W projekt zaangażowali się uczniowie klasy 6, Ig oraz IIIg. Wszyscy ci uczniowie zasługują na podziękowania za chęć przybycia w niedzielę do parku Skaryszewskiego i pomoc w projekcie i poświęcenie swojego wolnego weekendu.

Podziękowania należą się również nauczycielom wspierającym promocję, którzy również stawili się w niedzielę w parku Skaryszewskim, tj: p. Katarzyna Kucharska, p. Edyta Kołodziejczyk, p. Czarek Wilk oraz p. Agnieszka Czyżewska

Promocja naszych szkół również okazała się sukcesem. Nasze stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. A to głównie dzięki uczniom 6 klasy, którzy zapraszali do naszego stoiska i zachęcali do odwiedzenia szkoły, wręczając ulotki.

Odwiedziło nas również wielu absolwentów naszych szkół. Za co dziękujemy i serdecznie was pozdrawiamy. Zawsze można liczyć na wasze wsparcie.