ŚWIĘTO SASKIEJ KĘPY – DZIEŃ PIERWSZY – 18.06.2016

ŚWIĘTO SASKIEJ KĘPY – DZIEŃ PIERWSZY – 18.06.2016

Zgodnie z zapowiedziami, nasza Szkoła wzięła udział w Święcie Saskiej Kępy, przełączonego do Dni Pragi Południe.

Ponad 35 osób reprezentowało naszą Szkołę w muszli koncertowej.

Występ artystyczny rozpoczęła klasa 6 pod kierownictwem p. Pawła Wróbla. Zespół miał w repertuarze 2 piosenki anglojęzyczne i wykonał je przy akompaniamencie gitar.

Druga część występu była bardziej spokojna, ale robiła wrażenie. Dziewczęta z klasy 5 i 6, przy pomocy 2 uczennic z klasy 2b, Marianny oraz Żanety, wykonały układ składający się z piramid gimnastycznych.

Trzecia część znów była dynamiczna. W układzie tanecznym wystąpiły dzieci z klasy 1a, 1b,2a,2b oraz 5 i 6. Do dwóch kolejnych części uczniów przygotowała p. Agnieszka Czyżewska.

Po występie słyszeliśmy same pochwalne opinie i słowa zachwytu. Myślę, że to najlepsze podziękowanie dla uczestników występu za włożoną pracę i ogromne zaangażowanie. Z pełną satysfakcją można stwierdzić, że promocja naszej szkoły była na prawdę na wysokim poziomie:)

Serdeczne podziękowania dla nauczycieli, którzy wspierali naszych uczniów podczas występu: p. dyrektor Katarzynie Kabzińskiej, p. Ani Koniecznej, p. Renacie Deleżuch, p. Anecie Stępniak, p. Paulinie Krzyżanowskiej i p. Sandrze Brockiej. Miło było was zobaczyć. Dla dzieci do było bardzo ważne. wasza obecność na pewno dodała dzieciom więcej odwagi.

Sami zobaczcie