„Szacunek” – klasa 6

  • 0

„Szacunek” – klasa 6

W piątek 17 listopada klasa 6 zaprosiła uczniów klasy 5a i 5b na prezentację projektu o szacunku. Polegał on na wyjaśnieniu młodszym kolegom i koleżankom skąd się to słowo wzięło, jak okazywać szacunek i gdzie to robić (np. w miejscach publicznych). Niektóre prezentacje były w formie plakatów, inne w formie slajdów a jeszcze inne w formie odgrywanych scenek i filmików.

Wszystkie prezentacje były bardzo udane i szczegółowo omówione. Mamy nadzieję, że z prezentacji wiedzę wynieśli zarówno widzowie jak i prezenterzy.

Zosia L., uczennica klasy 6

Główna prowadząca: Maja, Grupa I (Jurek, Staś Sz., Staś M.), Grupa II (Zosia Z., Ada), Grupa III (Tosia, Aleksy), Grupa IV (Antek R., Basia, Karol), Grupa V (Antek B., Zosia M., Teodor)

Zdjęcia i tekst: Zosia L.

 


Przekaż 1 Procent!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn