Uczuciowy zawrót głowy czyli Edukacja emocjonalna w 1 klasie ;)

  • 0

Uczuciowy zawrót głowy czyli Edukacja emocjonalna w 1 klasie ;)

O uczuciach wiemy już całkiem sporo! Potrafimy rozróżnić radość, smutek, strach, wstręt (odrazę) złość i zdziwienie. Podczas zajęć tworzyliśmy w grupach plakaty poświęcone czterem emocjom a potem prezentowaliśmy je na forum. Mieliśmy też okazję podzielić się między sobą własnymi smutkami i radościami. Doszliśmy do wspólnego wniosku, że to za czym tęsknimy najbardziej to więcej czasu z tymi , których kochamy. 
W ramach projektu policzyliśmy   uczucia naszych kolegów w klasie 3 i 2. Co wyszło nam z tej „emocjonalnej” matematyki? 7 smutków, 11 radości, 7 złości  i 5 obrzydliwości.
Nie muszę chyba pisać, że nam również udzieliły się emocje ale tylko te przyjemne 😉


Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn