Warsztaty Psychologiczne „Różnimy się i to jest piękne!”

  • 0

Warsztaty Psychologiczne „Różnimy się i to jest piękne!”

W oparciu o zasady Pozytywnej Dyscypliny w klasie zaczęliśmy od rundy doceniania. Z początku było trudno ale okazało się, że dziękowanie innym i przyjmowanie miłego słowa sprawia wielką radość. Doszliśmy wspólnie do wniosku, że moc doceniania sprawia, że stajemy się dla siebie milsi, chętniej sobie pomagamy, zauważamy potrzeby innych i na nie reagujemy. Mieliśmy również  okazję porozmawiać o swoich talentach, zdolnościach i odwadze robienia rzeczy ,,nietypowych’’. Inspiracją była dla nas książka ,,Nietypowy Adaś”.   Jak się okazało bardzo się różnimy i w związku z tym możemy czasem się ścierać. Jednocześnie nasza różnorodność jest wielką mocą bo możemy się od siebie wiele nauczyć.


Przekaż 1 Procent!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn