Wrzesień, październik i listopad w świetlicy szkolnej

Wrzesień, październik i listopad w świetlicy szkolnej

Wrzesień to jeszcze wspomnienia z wakacji i słońce za oknem, dlatego  korzystaliśmy z pięknej pogody aby jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu, ale nie tylko. Wykonaliśmy prace plastyczne z wysuszonych liści, które udekorowały nasza salę. Przygotowaliśmy też piękne laurki dla nauczycieli z okazji ich święta a dziewczynki z klasy IV b stworzyły oryginalne wzory dla każdego nauczyciela.  Chłopcy zaś rozgrywali mecze piłki nożnej na naszym boisku szkolnym.  W październiku odbył się Konkurs Tabliczki Mnożenia. W listopadzie stworzyliśmy „straszne” dekoracje na Halloween   i Andrzejki. Bardzo lubimy tworzyć wspólnie plakaty malowane kredkami wodnymi i suchymi pastelami. Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych  zdjęć.