Wymiana kartek w klasie 3B

  • 0

Wymiana kartek w klasie 3B

Przed Świętami nawiązaliśmy współpracę z uczniami z klasy 3 Szkoły Podstawowej w Radomiu. Przystąpiliśmy wspólnie do realizacji projektu pt. Kartka Świąteczna. Obie klasy za zadanie miały przygotować kartki świąteczne, które próżniej miały zostać przesłane na wymianę. Nie tylko dzieci świetnie się przy tym bawiły, ale również i nauczyciel (patrz: zdjęcia) 😀 Wszyscy starali się przygotować jak najlepszą kartkę. Kartki klasy 3B były również objęte konkursem na najlepszą kartkę (patrz: Konkurs Kartka Świąteczna). Zapraszamy do fotorelacji z naszych przygotowań oraz kartek, który otrzymaliśmy od dzieci z Radomia. Jesteśmy im bardzo wdzięczni za chęć współpracy i realizację projektu.


Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn