Zajęcia Szyte Na Miarę!!!

Drodzy Rodzice,

Jest nam niezmiernie miło zaprezentować Państwu ofertę zajęć dodatkowych – zajęć „szytych na miarę”. Mamy nadzieję, że dzięki proponowanym zajęciom Państwa dzieci będą miały możliwość uczestnictwa w ciekawych zajęciach rozwijających ich zainteresowania. Zajęcia będą odbywały się na miejscu – w szkole, co pozwoli Państwu zaoszczędzić cenny czas.

Tymczasem istotną pozycją zajęć „szytych na miarę” stanowią zajęcia językowe: oprócz zajęć grupowych i indywidualnych z języka hiszpańskiego i angielskiego mogą Państwo zapisać swoje dzieci na język chiński. Zajęcia te polecamy szczególnie, biorąc pod uwagę rosnące znaczenie roli Chin na świecie. Po dwóch latach regularnego uczęszczania na kurs Państwa dzieci posiądą umiejętność podstawowego porozumiewania się w języku chińskim, co będzie podstawą do dalszej nauki.

Kolejna grupa zajęć to zajęcia rozwijające logiczne myślenie i zdolności do nauk ścisłych. Spośród tych zajęć szczególnie polecamy zajęcia: Labo Odkrywcy i Lego Robotyka skierowane do klas 1-4. Na zajęciach dzieci będą mogły w sposób praktyczny zapoznać się między innymi z prostymi zasadami fizyki: poznają zasady funkcjonowania dźwigni, pracy czujnika ruchu a także będą mogły poznać zasady programowania przy wykorzystaniu klocków LEGO® WeDo™. Dla dzieci, które chciałyby rozwijać podobne zdolności na zajęciach indywidualnych proponujemy zajęcia „Ekspert do spraw Natury”. „Młodych naukowców” z klas 4-6 zapraszamy na zajęcia grupowe: „Badam, odkrywam, poznaję”. Gimnazjalistów chcących przygotowywać się do konkursów zapraszamy na zajęcia z fizyki i matematyki.

Nie zapomnieliśmy również o artystach, którym szczególnie polecamy zajęcia zatytułowane: „Ciekawe szycie dla dzieci”. Na koniec semestru ich uczestnicy zorganizują pokaz mody, gdzie zaprezentują swoje odzieżowe produkty. W soboty zapraszamy Państwa dzieci na dwugodzinne „Spotkania ze sztuką”. Ponadto zajęcia z kaligrafii, które do tej pory były prowadzone dla najmłodszych dzieci proponujemy również uczniom klas 4-6.
W naszej ofercie nie mogło oczywiście zabraknąć zajęć sportowych, chociaż mamy nadzieję rozszerzyć tą ofertę w przyszłym roku szkolnym. Na ten moment oprócz zajęć z tańca towarzyskiego, które Państwa dzieci doskonale już znają, proponujemy zajęcia z tenisa. Dla wszystkich uczniów przygotowaliśmy zajęcia, które będą odbywały się na kortach Legii przy ul. Myśliwieckiej. Dowieziemy tam naszych uczniów, a jeśli będzie taka potrzeba wrócimy z nimi do szkoły. Dla najmłodszych przygotowaliśmy zajęcia „Tenis w klasie”, podczas których dzieci rozwiną koordynacje i ogólną sprawność ruchową bawiąc się rakietami i piłkami tenisowymi.

I wreszcie zajęcia przygotowane przez panie z Zespołu Psychologiczno-Pedagogicznego. Dla dzieci szczególnie uzdolnionych proponujemy zajęcia z Twórczej Edukacji, w przypadku gdy uczeń chciałby nadrobić zaległości będą to zajęcia: Wczesne Wspomaganie. Dla uczniów Gimnazjum polecamy zajęcia z Doradztwa Zawodowego, dzięki czemu poznają swoje silne i słabe strony, co może im pomóc w podjęciu ważnych, życiowych decyzji czekających ich już niebawem.

Szczegółową ofertę znajdziecie Państwo pod adresem www.zawisza.szkola.pl/zajeciaszyte. W pierwszym tygodniu marca będą odbywały się bezpłatne zajęcia próbne, na które serdecznie zapraszamy. Dzieci i młodzież będą mogły przekonać się czy oferowane zajęcia są dla nich odpowiednie i dają im radość uczestnictwa. W przypadku, gdy będą Państwo zdecydowani zapisać dziecko na zajęcia prosimy o wysłanie zgłoszenia drogą elektroniczną na adres: t.sobon@zawisza.szkola.pl podając nazwę zajęć, termin oraz imię i nazwiska dziecka wraz z klasą do której uczęszcza. Po podpisaniu umowy i dokonaniu płatności Państwa dziecko będzie zapisane do odpowiedniej grupy.


Nasze Newsy

Zwierzątko domowe w 4a i 4b

Ślubowanie Klasy 1a

Bierzemy udział w projektach:

Polub Nas!

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn