ZAPRASZAMY DO KENII :)

  • 0

ZAPRASZAMY DO KENII :)

Mimo jesienno-zimowej aury z najstarszymi uczniami naszej szkoły przenieśliśmy się na lekcjach geografii, w świat afrykańskich krajobrazów. Środowisko przyrodnicze Afryki jest bardzo zróznicowane. Jest to drugi, co do wielkości kontynent i leży na wszystkich czterech półkulach.
Walory przyrodnicze są tu wyjątkowe, przykładem jest Kenia, gdzie liczba turystów w ostatnich latach znacznie wzrosła. 
Uczniowie klas ósmych na lekcji geografii tworzyli ulotki reklamowe dla biura podróży oferującego wakacje w Kenii.  Stanęli na wysokości zadania, nie jedno biuto podróży pozazdrościłoby takiej oferty.
Zapraszam do zapoznania się z ofertami spędzenia wakacji w malowniczo położonej Kenii.

KENIA-NIEZAPOMNIANA-PRZYGODA

urlotka-o-kenii-na-gegre

Kenia

atrakcje-kenii


Przekaż 1 Procent!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn