Zbiórka harcerek

Zbiórka harcerek

Czuwaj!
W sobotę 17 września odbyła się pierwsza zbiórka harcerek. Zabrałyśmy dziewczynki na grę, która odbyła się na terenie Saskiej Kępy. Na zbiórce bawiłyśmy się w poszukiwaczki zaginionych kryształów. Uczennice wykonywały rożne zadania takie jak rozwiązywanie szyfrów, śpiewanie, tańczenie czy pokonywanie torów przeszkód. Do naszego zastępu zawitało 15 nowych twarzy (w tym kilka ze szkoły społecznej znajdującej się przy ul. Paryskiej)

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestniczkom za wspólną zabawę oraz rodzicom i dyrekcji za pomoc 🙂

Uwaga! Jeśli jesteś z 5 lub 6 klasy i jeszcze nie zdecydowałaś się do nas dołączyć to serdecznie zapraszamy!
Zbiórki odbywają się w soboty o godz. 10. Spotykamy się przed szkołą przy ul. Zwyciezców 44
Do zobaczenia!

20 WDHek Bukowina