LATO W MIEŚCIE 2021- 1 dzień

LATO W MIEŚCIE 2021- 1 dzień

28 czerwca ruszyło pierwsze w historii naszej Szkoły LATO W MIEŚCIE.

Tego dnia nasi uczestnicy odwiedzili basen WUM na ul: Trojdena i pod opieką instruktorów LOCHTE doskonalili swoje umiejętności pływackie.

Po powrocie z pływalni i zjedzeniu drugiego śniadania wzięli udział w zajęciach kulinarnych (gdzie pod kierownictwem p.Ewy wypiekali swoje własne muffinki), zajęciach eksperymentalnych (na których p.Gosia pokazała dzieciom jak stworzyć ciecz newtonowską i jak można ją wykorzystać), grach sportowych (gdzie p.Piotr nie oszczędzał wody i balonów przy zabawie w rzucankę) oraz zajęciach integracyjnych w jordanku (przy których można się było pośmiać razem z p.Agnieszką) i sprawdzić swoją orientację i refleks.

Nie mogło zabraknąć momentu relaksu. Sala kinowa została specjalnie do tego stworzona.

zapraszamy do galerii