Dyskoteka andrzejkowa klas 4-8

Dyskoteka andrzejkowa klas 4-8

30 listopada odbyła się w naszej Szkole Dyskoteka dla klas 4-8 z okazji Andrzejek.

Podczas imprezy można było nie tylko potańczyć w rymie swoich ulubionych piosenek, ale również wziąć udział w konkursach czy wywróżyć przyszłość zgodnie z tradycją andrzejkową.

Nie mogło zabrać wspólnie odtańczonej Belgijki i Poloneza oraz biesiadnego stołu, który stworzyli nasi uczniowie. Każdy położył małą przekąskę na niego od siebie dla wszystkich.

Dziękujemy DJ’om Emilowi i Andrzejowi za zadbanie o dobrą muzykę;

Dziękujemy Lenie,Mani i Berenice za przeprowadzenie konkursów;

Dziękujemy także Idzie, Julii i Matyldzie za wcielenie się w rolę wróżek, jak również wszystkim uczestnikom za super zabawę oraz pomoc w sprzątaniu.

Na końcu wielkie podziękowania dla Wychowawców i Zespołu WF. Bez Waszej obecności i opieki ta uroczystość nie mogłaby się odbyć.

Do następnego roku.

polonez pod kierownictwem przedstawicieli klasy 8