Dzień Sportu na Paryskiej

Dzień Sportu na Paryskiej

W ostatni czwartek szkoły odbył się Dzień Sportu. Uczniowie rywalizowali w podziale na dwie kategorie: klasy 1-3 oraz 4-8.

Uczniowie musieli wykonać zadania wspólnie, całą klasą, na sześciu stacjach.

Na pierwszej trzeba była trafić do celu piłką. Kolejna wymagała pokonania slalomu skacząc w worku. Na trzeciej stacji uczniowie musieli podawać do siebie piłeczkę bez używania rąk, trzymając ją pod brodą. Na czwartej hula hop musiało okrążyć koło stworzone przez uczniów, którzy trzymali się za ręce. Piąta wymagała od klasy przeniesienia jak największej ilości wody z jednej miski do drugiej w określonym czasie. Na szóstej i ostatniej było do ułożenia domino w wyścigu rzędów.

Każda stacja sprawdzała inną umiejętność, ale łączyła je wszystkie jedna, najważniejsza – umiejętność współpracy.

W kategorii 1-3 zwyciężyła klasa 2a, a w 4-8 klasa 4a.

Gratulujemy.