Erasmus – Londyn

  • 0

Erasmus – Londyn

Minął pierwszy tydzień kursu YLT (yoyng learner teacher) w International House London. Pomimo rozmiarów instytucji, organizacja jest wzorowa. Rejestracja, informacja, oferta wydarzeń towarzyszących – wszystko bez zarzutu.

Co do samego kursu – oto z roli nauczyciela wszedłem znów w rolę ucznia. I jest to rola bardzo miła. Zajęcia poświęcone są zagadnieniom związanym z nauczaniem najmłodszych – time management, resources oraz, co ważne, class management.

Wiele z poruszanych spraw ćwiczymy na sobie. Mamy więc przy tym odrobinę zabawy (vide photos).

Drugim równie ważnym elementem zajęć jest wymiana doświadczeń między nauczycielami, nie tylko z różnych krajów, ale także kontynentów (Polska, Czechy, Węgry, Serbia, Hiszpania, Jordan, Japonia, Chile). Okazuje się, że pod różnymi szerokościami profesja, którą wybraliśmy niesie podobne wyzwania. Możemy jednak wzbogacić nasz warsztat doświadczeniami kolegów z innych zakątków świata.

IHLondon przygotowało dla uczestników bogatą ofertę wydarzeń towarzyszących – koncertów, wspólnych wyjść, wycieczek (m.in. Oxford, Stonehenge, Bath). 

Przed przyjazdem do Londynu wydawało mi się, że dwa tygodnie do dość długo. Chcociaż mija dopiero półmetek kursu wiem, że to zdecydowanie za krótko…

Greetings from London


Nasze Newsy

Healthy food week

DNA z banana

Przekaż 1,5 Procent!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn