Finał konkursu szkolnego “Mam Talent” – “Talent Show”

  • 0

Finał konkursu szkolnego “Mam Talent” – “Talent Show”

15 marca odbył się Finał Szkolnego konkursu “Mam Talent”. Uczestnicy przygotowywali się do niego 3 miesiące. Ćwiczyli i doskonalili się pod okiem p.Agnieszki Markanicz, p.Małgosi Król oraz p. w-ce dyr. Agnieszki Sęk.

Wielki Finał odbył się na sali widowiskowej w OPP Jordanek, a na widowni zasiadła cała szkoła w towarzystwie rodziców, dziadków i  rodzeństwa naszych uczestników.

Pomimo złych prognoz na próbie generalnej, gdzie zaniemógł sprzęt grający, Gala odbyła się zgodnie z planem. I choć czasem mikrofony zawodziły, a prąd postanawiał co jakiś czas znikać, wystawiając na próbę naszych uczestników, Finał był przepiękny.

Występy były pełne wzruszeń, dawały dużo radości, budziły zachwyt i podnosiły z krzeseł.

Widownia wspierała każdego na scenie klaskając, motywując aplauzem, tańcząc i śpiewając razem z uczestnikami.

Atmosfera była niesamowicie pozytywna, dodająca otuchy i wiary w siebie.

Dziękujemy Wam za to!!

W trakcie Gali każdy mógł oddać głos na swoich faworytów. Wyniki poznamy już niebawem, bo w piątek, 24 marca. 

Podziękowania specjalne należą się wszystkim trenerom naszych uczestników, p.Czarkowi Wilkowi za czuwanie nad sprzętem, nauczycielom za opiekę nad uczniami i świetną zabawę, która udzielała się widowni oraz p.Dyrektor i Zarządowi za obecność i słowa wsparcia.

Zapraszamy do fotorelacji 

 


Nasze Newsy

Dzień Patrona

Turniej szachowy

Lato z Zawiszą!

Przekaż 1,5 Procent!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn