JU-JITSU – Egzamin

  • 0

JU-JITSU – Egzamin

Kolejny egzamin na zajęciach  JU-JITSU zakończony sukcesem. Jak co roku dzieci zdają z powodzeniem egzaminy i dopinają kolejne belki do swoich pasów a wszystko to pod czujnym okiem  Pani Urszuli Zalewskiej-Dudek instruktora międzynarodowego JU – JITSU ze stopniem mistrzowskim 9 Dan. Pani Ula jest ulubionym instruktorem naszych uczniów i jest dla nich prawdziwym autorytetem. Ju-Jitsu to łagodna sztuka walki wręcz, wywodząca się z Japonii. W naszej szkole treningi odbywają się w grupach wiekowych z uwzględnieniem poziomu zaawansowania. Każde zajęcia rozpoczynają się ćwiczeniami ogólnorozwojowymi i sprawnościowymi  obejmującymi też korektę postawy. Zajęcia uczą między innymi opanowania w trudnych sytuacjach, koncentracji, dyscypliny, samokontroli, szacunku i lojalności.  Dzieci już szykują się do wspaniałego wakacyjnego obozu sportowego organizowanego co roku przez Panią Ulę w Sulejowie J.  W galerii zdjęcia z zajęć i z egzaminu.


Przekaż 1 Procent!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn