Konferencja Klasowa w Języku Angielskim – Klasa IIIB

  • 0

Konferencja Klasowa w Języku Angielskim – Klasa IIIB

Uczniowie Klasy III B zaprosili rodziców, dziadków i przyjaciół na swoją pierwszą minikonferencję w języku angielskim, która odbyła się w dniu 23 maja 2016, godz. 16:30 w naszej szkole, w Sali Klasy III oraz Sali Językowej.
Podczas Minikonferencji uczniowie omawiali co nauczyli się podczas zajęć z języka angielskiego oraz w ramach realizacji projektów, zaprezentowali eksperymenty naukowe (science Geeks), przedstawili kraje które odwiedzili podczas zajęć Guliver’s Travel, ukazali światu swoje dzieła artystyczne powstałe w Leonardo’s Workshop, a także ukazali swoje talenty aktorskie w trakcie przedstawienia „The Tin Soldier”  (Book Monsters) i śpiewając „You Are My Sunshine” oraz piosenkę z musicalu „Sounds of Music”. I to wszystko po angielsku.
Zapraszamy do fotorelacji z wydarzenia


Nasze Newsy

Mikołajki w klasie 3

Mikołajki w 5a

Przekaż 1 Procent!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn