Lato w Mieście – dzień 5

Lato w Mieście – dzień 5

I tydzień zleciał..

Ostatniego dnia, po zajęciach w szkole, plan został dostosowany do panującej pogody. Apogeum upałów zachęcił nas do aktywności z wodą, wyprawy na lody i zabawy w Jordanku wśród drzew i cienia.

Po powrocie oficjalnie zakończyło się Lato w Mieście, na którym cała grupa recytowała wiersz J.Brzechwy eksponując przy tym wagony, które sami tworzyli na zajęciach.

Wszystkie dzieci zostały wyróżnione i nagrodzone, a torby wakacyjne tworzone przez nich samych przydały się do spakowani tych nagród:).. no może nie wszystkich.

Specjalne wyróżnienie dodatkowo otrzymali uczniowie klasy szóstej, a dokładnie trzech chłopców. Przez całe 5 dni wyróżniali się wielką empatią, chęcią pomocy opiekunom, opiekuńczością względem młodszych i pogodą ducha. Wielkie dzięki!!

Zapraszamy już na Zimę w Mieście i dziękujemy za uczestnictwo i dobrą zabawę.