Lato w Mieście – dzień V i ostatni

Lato w Mieście – dzień V i ostatni

Dzisiaj odbyły się ostatnie zajęcia z opiekunami, na których dzieci kończyły swoje piękne ramki do zdjęć, tworzyli i częstowali się swoimi sałatkami owocowymi, brali udział w rywalizacji wodnej, pletli bransoletki i robili kosmiczne bańki.

Chcąc zakończyć naszą przygodę z półkoloniami z “przytupem” zamiast obiadu zorganizowaliśmy ognisko. Choć słońce nie dawało za wygraną spędziliśmy miłe chwile nad Wisłą. Po biesiadzie rozdaliśmy nagrody i certyfikaty za udział w Lecie w Mieście.

To była niesamowita przygoda. Kończymy ją wierząc, że dzieci spędziły w szkole niezapomniane chwile, pełne szczęścia, radości i dobrej zabawy.

Dziękujemy p.Ewie, p.Piotrowi, p.Oli i p.Oldze za wspaniałe zajęcia i opiekę nad naszymi uczniami, a także ich rodziną:)

Dziękujemy podopiecznym za cudowną zabawę, zaangażowanie i uśmiechnięte buzie.

Dziękujemy p.Ewelince za pomoc i wsparcie.

I dziękujemy p. Wicedyrektor za zorganizowanie tej letniej przygody.

Oby to był dobry początek  niesamowitych  WAKACJI