Pamiątkowa Aleja Tui już istnieje!

Pamiątkowa Aleja Tui już istnieje!

Kiedy pierwszaki wchodziły w szeregi naszej społeczności, klasy starsze tworzyły pierwszą w historii naszej Szkoły pamiątkową Aleję Tui.

Pod kierownictwem p.Dominiki, z pomocą nauczycieli i wychowawców, przy wsparciu rodziców, każda klasa posadziła swoją tuję wzdłuż boiska szkolnego.

Mamy nadzieję,że drzewka utworzą piękny żywopłot, a uczniowie, będąc już absolwentami, zawsze będą mogli nas odwiedzić i zobaczyć swoje drzewo. Od teraz na zawsze już jakaś ich cząstka zostanie razem z nami.

Na sadzeniu się nie skończyło. Później przyszedł czas na porządki. Okazuje się,że nasi uczniowie w czynie zupełnie społecznym potrafią z miotły zrobić nie lada użytek.;)

Do akcji dołączyła się również klasa 2b, która za wyróżnienie w konkursie ekologicznym  otrzymała dwie sadzonki. Te drzewa ozdobią nasze trawniki przed szkołą.