Paryska dla Schroniska

Paryska dla Schroniska

Kochani Rodzice, drodzy Nauczyciele, Uczennice, Uczniowie, Przyjaciele Paryskiej nadszedł czas na ogromne, płynące prosto z serca DZIĘKUJEMY za włączenie się w akcję „Paryska dla Schroniska”. Jesteście wspaniali! ❤️ Dzisiaj zawieźliśmy karmę oraz zebrane dary do schroniska na Paluchu. Spotkał się tam z nami Pan Dyrektor Henryk Strzelczyk, który opowiedział nam o schronisku oraz cierpliwie odpowiadał na nasze pytania. Widzieliśmy psy, dla których zrobiliśmy zbiórkę, dostaliśmy podarunki, a Helenka odwiedziła Mię, którą już wkrótce zaadoptują jej Dziadkowie. Był to dla nas pouczający i wzruszający czas. Zobaczyliśmy na własne oczy jak bardzo potrzebna była nasza akcja. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy! Razem pomogliśmy zwierzakom!!!