Projekt klas 1b i 3b – Ptasie baśnie

  • 0

Projekt klas 1b i 3b – Ptasie baśnie

W ostatnich kilku tygodniach klasy 1b i 3b spotykały się, aby wspólnie zrealizować autorski projekt wychowawczyń “Ptasie baśnie”. Trzecioklasiści wprowadzili młodszych kolegów w świat baśni, dzieci także wspólnie zagłębiały się w treść różnorodnych opowieści, aby odnaleźć w nich ptasie motywy. Każda z kilku międzyklasowych drużyn nie tylko zaprojektowała swoje logo, ale też na podstawie zdobytej wiedzy napisała własną baśń. Uczniowie na tej podstawie tworzyli zabawne, pogodne przedstawienia, a podczas przygotowań do spektakli rozdzielali role, kreowali scenografię i koordynowali próby. Projekt podsumowaliśmy malując drewniane ptaki-cudaki – zarówno podobizny tych naszych, polskich, jak i tych baśniowych. Doświadczenia ze wspólnej pracy i zabawy pozostaną z nami na długo, a tymczasem wyruszamy na świąteczny odpoczynek. Wesołych Świąt! 🙂

 


Przekaż 1,5 Procent!

Bierzemy udział w projektach:

Szkoła Prowadzona Przez:

Subskrybuj Nasz Biuletyn