Ślubowanie Klas I

Ślubowanie Klas I

23 października nasi pierwszoklasiści oficjalnie i bardzo uroczyście zostali przyjęci do grona społeczności uczniowskiej.

Na scenie Sali Widowiskowej PROMu Kultury, w świetle reflektorów, zaprezentowali się przed przybyłymi gośćmi w bogatym programie artystycznym, wykazując się umiejętnościami recytatorskimi i wokalnymi, zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Zabłysnęli również swoją wiedzą szkolną w kwizie przygotowanym specjalnie dla nich przez trzecioklasistów.
Po występie odbyła się część oficjalna, podczas której złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły, a Pani Dyrektor pasowała każdego pierwszaka na ucznia.  Nie obyło się bez łez wzruszenia …

Na zakończenie uroczystości  nasi  dzielni pierwszoklasiści zostali obdarowani  pamiątkowymi dyplomami, zakładkami przygotowanymi własnoręcznie przez starszych kolegów  oraz upominkami od STO i rożkami pełnymi łakoci od rodziców.

Ten wyjątkowy dzień na długo pozostanie w pamięci dzieci, ich dumnych wychowawczyń, rodziców oraz całego grona pedagogicznego.