Szlachetna Paczka: Nasz Szkolny “weekendowy cud” dostarczony!!

Szlachetna Paczka: Nasz Szkolny “weekendowy cud” dostarczony!!

W sobotę, 10 grudnia, o godzinie 10:00 zaczęła się cudowna podróż naszych darów do Pułtuska.

W pakowaniu pomógł nam wolontariusz, który poświęcił swój weekendowy czas oraz Pan Kamil, tata naszego ucznia, który nie tylko przeniósł, ale i bezpiecznie zawiózł prezenty do punktu zbiórki w Pułtusku.

Na miejscu bardzo ciepło przyjęli nas wolontariusze ze Szlachetnej Paczki oraz harcerze i mlodzież ze szkoły wojskowej.

Wszystkie 43 paczki zostały wypakowane,by przez p.Karolinę- wolontariuszkę,  mogły zostać dostarczone rodzinie p.Sabiny.

Jeszcze raz dziękujemy Państwu za wsparcie, uczniom za udział i pomoc w pakowaniu, p.Edycie K. za zaangażowanie i koordynowanie akcji, p.Kamilowi za użyczenie samochodu i bezpieczne dostarczenie przesyłki.

Nasza jedność już dziś zmieniła życie rodzinie p.Sabiny. Razem możemy wszystko.