XVII ZAWODY W PŁYWANIU NIEPUBLICZNYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH O PUCHAR DYREKTORA SSP 10 – mamy sukcesy!!

• 0

20 lutego odbyły się XVII zawody w pływaniu szkół STO o Puchar Dyrektora szkoły SSP nr 10.

Nasza szkoła wystawiła 26 osobową reprezentację we wszystkich kategoriach wiekowych, w wielu konkurencjach, która dawała z siebie wszystko,  zwalczała stres, pobijała swoje czasówki i zdobywała MEDALE.

Jakub W. z kl. 5a zdobywając III miejsce w stylu motylkowym

Ignacy M. i Janek A. z kl. 8a w sztafecie 4x50m zmiennym wraz z Adamem i Alkiem juz we wspomnianym wyścigu zajmując III miesjce

Marianna.D, Berenika K., Zosia K. z klasy 7a oraz Helena T. z klasy 5a zajmując III miejsce w sztafecie 4x50m stylem zmiennym

Tomasz W., Antek A., Aleksander G. z klasy 4a oraz Maks Ś. z klasy 3a zdobywając III miejsce w sztafecie 4x25m stylem.dowolnym.

Wielkie GRATULACJE dla medalistów, ale i dla całej Reprezentacji, która także osiągnęła wspaniałe wyniki, dzięki czemu w klasyfikacji generalnej nasza Szkoła znalazła się na 9 miejscu wśród wszystkich startujących placówek.

A oto pozostałe wyniki:

Klasy 1-4 (dostans 25m):

Antonia P. Kl. 1b: 32m w st.grzbietowym

Matylda M. Kl. 1b: 12m w st.dowolnym

Tadeusz L. Kl. 2b: 21m w st. dowolnym oraz 22m w st.grzbietowym.

Maja M. Kl.2b: 13m w st.klasycznym oraz 22m w st.grzbietowym i 28m w st.dowolnym

Emilia CH. Kl. 4a: 7m w st.klasycznym oraz 27m w st.dowolnym

Sztafeta kobiet 4x25m st.zmiennym, ktorą tworzyly Małgosia, Liliana, Emilia i Marysia zajęły w swojej kategorii wiekowej 4 miejsce.

Klasy 5-8 (dystans 50m):

Helena T. Kl. 5a: 11m w st.grzbietowym i 24m w st.dowolnym

Jakub W. Kl. 5a: 24m w st.dowolnym

Alek W. Kl. 5b prócz wcześniej wymienionych sukcesów zajął także 9m w st.dowolnym

Ignacy M. Kl. 8a: 4m w st.klasycznym i 12m w st.dowolnym

Sztafeta mężczyzn składająca się z Kuby, Marcelego, Alka i Bruna wywalczyła także 4m w 4x50m st.zmiennym