Zajęcia świetlicowe Online

Zajęcia świetlicowe Online

Kochani, wiem, że bardzo tęsknicie za szkołą, za waszymi nauczycielami, koleżankami i kolegami. Mam nadzieję, że tęsknicie też za naszą świetlicą. Przygotowałam dla Was niespodziankę. Poproście rodziców o pomoc w jej otwarciu. W prezentacji poniżej znajdziecie Wasze zdjęcia i propozycje zabaw, będę tam zamieszczać również nowe propozycje na ciekawe spędzenie wolnego czasu.

Świetlica On-Line

Link ten znajdziecie również  na stronie internetowej naszej szkoły w zakładce: DLA RODZICA/O ŚWIETLICY

Chciałam też zaprosić Was, jeśli macie ochotę na spotkanie na platformie Zoom. Może razem się pobawimy, porozmawiamy, rozwiążemy krzyżówkę, wykreślankę i wyjaśnię Wam co znajdziecie w naszej świetlicowej prezentacji. Zapraszam chętne osoby z klasy Ia i Ib na spotkania w czwartki o godzinie 15 a klasę IIa i IIIa na godzinę 16.

Platforma Zoom ID: 611-084-9426

Pozdrawiam Was serdecznie